RTK 1 - Pristina, Kosovo - Regardez en ligne

En chargeant RTK 1... Attendez, s'il vous plaît

Visitez le site de la station de télévision

+381 38 230 102

Rr. Xhemail Prishtina nr. 12, Prishtina, Kosovo

Invité

GREETING....... I must say Dr. Obasi spell really worked and I am proud to testify also. I saw a post on how a lady got her ex boyfriend back through the help of Dr. Obasi spell and I decided to try him because my marriage was crashing and my wife was asking for a divorce. Dr. Obasi helped me and my marriage is now perfect just as he promised my wife now treats me like a prince even when she had told me before he doesn't love me anymore. well, I can not say much but if you are passing through difficulties in your relationship or marriage, contact Dr. Obasi today via obasispelltemple@gmail.com

Invité
gar58med

gar med

RTK 1 I Kosovës nese është e mundun te regullohet programi ne Live se po ka shum pengesa, po edhe ni a është e mundun te mos te ket muzikë para se te villojnë Lamet kjo dishka e pa mudun , po vetum para se te fillojnë lajmet ne vend te muzikes te ket ni pamje e Orës.

mai 8, 2017, 3:14 après-midi GMT

FabianWegleitner

Fabian Wegleitner

Which movie is that?

juin 1, 2016, 9:54 après-midi GMT

MiliLimi

Invité

URIME PRANIMI I KOSOVËS NË FIFA DHE UEFA HAPPY #KOSOVO IN #FIFA AND #UEFA #2016

mai 13, 2016, 4:23 après-midi GMT

201320132013

shefqet Mehmeti

http://on.fb.me/1JaXAbp shkurte fejza Kush merr rrugën e gurbetit

déc. 27, 2015, 6:47 après-midi GMT

Dragan Milekic

Dragan Milekic

BAJRAM HALILAJ -pisi normalno da te ceo svet razume!

août 22, 2015, 1:01 matin GMT

mth7

Miro Thaqi

URIME FESTA E FITER BAJRAMIT TE GJITHVE BESIMTARVE MUSLIMAN

juil. 17, 2015, 3:56 matin GMT

sdcwecw234

sdcwecw234

muk po ban

mars 26, 2015, 6:41 après-midi GMT

TvLive

TvLive

http://www.shijoje.info <--- Shiko Tv Shqiptare dhe Kosovare Live Dhe Sport Live 60 Kanale Live

fév. 9, 2015, 12:56 après-midi GMT

TvLive

TvLive

http://www.shijoje.info <--- Shiko Tv Shqiptare

fév. 9, 2015, 12:55 après-midi GMT

imehmeti2

Ismet Mehmeti

Tv programi i mengjesit pse po hargjini kohen me Sportin e ndrkombtar qe nuk karkush interesim , per kete qeshtje , e sidomos , per disa ekipe qe fare nuk qojn pesh per Kosoven e as publikun Kosovar, ma shum do te qon pesh te flitet per ekipet e Kosoves , se sa per disa ekipe qe nuk deshiroj t Glenmore a ndegjojn as emrin Shqiptar, jan aq shum antishqiptar siq eshte Platini e Dick Marty ,po as TV ne Bote nuk flet per te huajt siq flet tv e Kosoves kjo ni turp i atyre gazetarve qe rrin tere diten duke e percjell, qeshtejn nderkombtare te Sportit e punet e huja , kjo eshte ni antikombtarizem i poshter , dhe dihet se si i kemi punet tona sot gjithqka eshte ber Bllokad e turpit , e kjo eshte ni e keqe qe po rrejdh edhe nga gazetaret andakcak si glushet e kudres qe lehin rruges e nen ju shkon atje ku nuk duhet , po leni keto dashuri per ata qe nuk deshirojn te ju ndegjojn as emri si Shqiptar, po merrnu me vetveten per vendin tone , siq merret vet Gjerami Britania kurr as niher ne as ni rast nuk raportohet per kosoven , perveq nese ka ndoni turp, per tu tregue Botes se ja keta jan kafshet Shqiptar, ose kur ka te bejn me Serbin qe duhet ti akuzojn Shqiptaret,po pse o ti kafsha i Informimit , merresh me ata qe ta urrjen nene tende e rrenjen tende pse je kafsh i turpit te Kombit, pase nuk merresh me veten me vendin tend pse nuk e rrespeton vetvetn e vendin tend e Kombin tend , pse je kaq i keq i dobet, per Kombin tend , ti o i mjeri i Kombit e i vetvetes , ISMETI LONDON.

nov. 5, 2014, 8:53 matin GMT